To nejlepší řešení pro malé i velké firmy

Telekomunikace jsou jedním z klíčů k úspěchu dnešní moderní firmy. ha-vel je osvědčeným dodavatel velké řadě korporací, které i díky našim službám komunikují denně s tisíci zákazníků.

Připravíme Vám nejlepší kombinaci služeb, které opravdu potřebujete. Profesionální a komplexní řešení hlasu, dat, internetu, VPN a mnoho dalšího pro korporace, střední a malé firmy. Ať už se jedná o průmyslové odvětví, bankovnictví, stavební firmy, transportní a dopravní společnosti - máme efektivní a dokonalé řešení na míru.

Společnosti, které si zakládají na spolehlivém partnerovi v oblasti, kde je profesionalita nezbytná, potřebují zkušeného, flexibilního a procesně založeného partnera. ha-vel vám zajistí komplexní sadu služeb od poradenství v telekomunikacích po vybudování efektivního telekomunikačního řešení.


Proč je řada velkých korporací právě s námi ?

► Překvapivá úspora nákladů na telekomunikace
Zapomeňte na to, kolik vaše společnost utrácí za telekomunikace. Navrhneme vám řešení tak, abyste získali maximální možnou finanční úsporu při zachování stávající nebo lepší kvality služeb.

► Jedinečná dostupnost všech služeb
Služby poskytujeme na vlastní celonárodní páteřní síti. Veškeré technologie v síti jsou pod stálou kontrolou 24 hodin denně. Víme o všem, co se děje a proto Vám můžeme smluvně garantovat mezní hodnoty kvalitativních parametrů služeb. Technické a kvalitativní parametry a zálohy jsme schopni v rámci technických možností velmi flexibilně přizpůsobit vašim potřebám.

► Flexibilita řešení
Pokud chcete, staráme se o všechny vaše požadavky. Ale máte možnost si vlastní hovory v síti nastavit individuálně dle potřeby. V rozhraní hlasových služeb najdete vše potřebné pro nastavení přesměrování, tvorbu IVR menu, blacklistů, správu hlasové schránky a mnoho dalších užitečných funkcí.

Podívejte se na naše reference