Telekomunikační skupina ha-vel je poskytovatel internetového připojení s celostátní působností, poskytující komplexní IT řešení především v segmentu středních a velkých firem. Nabízíme individuální přístup při řešení potřeb v oblasti hlasových a internetových služeb ve výhodném poměru cena/výkon. Naše národní páteřní, ale i mezinárodní síť, spolehlivá datová centra v Praze, Ostravě, Brně a individuální péče o zákazníka jsou zárukou profesionálně odvedené práce a spokojenosti našich klientů.
 
ha-vel má v současnosti přibližně 70 zaměstnanců. Máte-li zájem pracovat v mladém, dynamickém kolektivu za adekvátní finanční ohodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod kontaktujte nás na prace(zavináč)ha-vel.cz. V současné chvíli hledáme nového kolegu na tyto pozice:
 

IT Správce Ostrava
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, který(á) se nebojí samostatné práce a má zkušenosti se správou serverů (Windows, Linux), stanic (Win10/Linux), virtualizované infrastruktury (KVM, Proxmox) a zálohování dat. Vaším hlavním úkolem bude kompletní správa prostředí, serverů, uživatelů, koncových stanic a periferií pro interní potřeby společnosti ha-vel.

 

Požadujeme:

 • minimálně SŠ vzdělání
 • všeobecný přehled v informačních technologiích
 • schopnost přemýšlet v souvislostech
 • dobrou znalost Active Directory
 • Group policy
 • konfigurace a správa mail serveru
 • schopnost samostatné zodpovědné práce

 

Výhodou:

 • znalosti a zkušenosti s MS Exchange, SAMBA, Zabbix, Proxmox, Nextclo.

 

Nabízíme:

 • stabilní zaměstnání
 • zajímavou práci s možností dalšího rozvoje
 • dobrý pracovní kolektiv
 • zaměstnanecké benefity a spravedlivé ohodnocení

 

Benefity:

 • příspěvek na stravování
 • 4 týdny dovolené
 • možnost firemního školení
 • možnost zřízení internetu a firemního tarifu za výhodnou cenu
 • zřízení Multisport karty
 • volné vstupenky na sportovní utkání, festivaly, do divadla a další
 • spoustu firemních akcí

 

Technik Praha
 
Hledáš zajímavou práci, kde nebudeš dělat každý den to samé? Zkus to u nás. Do našeho týmu hledáme nového kolegu. Naše požadavky splňují uchazeči, kteří mají vztah k přenosovým technologiím (bezdrátové spoje, optika, DSL apod.) a nechybí jim chuť naučit se nové věci.

 

Požadujeme:

 • dobrou fyzickou zdatnost (proškolíme tě i na práci ve výškách)
 • manuální zručnost
 • spolehlivost a zodpovědnost
 • řidičský průkaz sk. B
 • výhodou je odborné elektro vzdělání

 

Nabízíme:

 • zajímavou práci
 • dobrý pracovní kolektiv
 • spravedlivé ohodnocení

 

Benefity:

 • příspěvek na stravování
 • 4 týdny dovolené
 • možnost firemního školení
 • možnost zřízení internetu a firemního tarifu za výhodnou cenu
 • zřízení Multisport karty
 • volné vstupenky na sportovní utkání, festivaly, do divadla a další
 • spoustu firemních akcí

 

Technik dohledového centra Ostrava
 
Pracovní náplní je technická podpora zákazníků a kolegů v terénu, proaktivní monitoring sítě, konfigurace síťových prvků a zařízení. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu. (2 směnný provoz, denní a noční směny-11 hodin).

Požadujeme:

 • min SŠ vzdělání,
 • výborné komunikační schopnosti,
 • vysoké pracovní nasazení,
 • odolnost proti stresu,
 • zkušenosti s TCP/IP sítěmi,
 • základní AJ komunikace
 • výhodou zkušenosti s Linux technologiemi

 

Nabízíme:

 • perspektivní a zajímavou práci v ryze české společnosti
 • možnost dalšího vzdělání a profesního růstu
 • dobrý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
 • platové ohodnocení odpovídá pracovnímu výkonu
 • práce vhodná i pro šikovné absolventy
 • budova je připravena i pro kolegy ZTP

 

Benefity:

 • příspěvek na stravování
 • 4 týdny dovolené
 • možnost firemního školení
 • možnost zřízení internetu a firemního tarifu za výhodnou cenu
 • zřízení Multisport karty
 • volné vstupenky na sportovní utkání, festivaly, do divadla a další
 • spoustu firemních akcí

 
V případě zájmu nás kontaktujte na prace(zavináč)ha-vel.cz.