Individuální řešení na špičkové technologii

Již řadu let je ha-vel předním velkoobchodním dodavatelem velkoobchodních služeb pro operátory a poskytovatele internetu. V portfoliu velkoobchodu najdou partneři spolehlivé datové, hlasové a IP služby na národní i mezinárodní úrovni.

Našimi velkoobchodními partnery jsou mobilní operátoři, národní i nadnárodní alternativní hlasoví operátoři, poskytovatelé internetu, provozovatelé datových sítí a systémoví integrátoři.

Těmto zákazníkům nabízíme služby a produkty, které vždy drží krok s technologickými inovacemi a uspokojují nejnáročnější požadavky na kvalitu, díky skupině kvalifikovaných a odborných profesionálů, schopných navrhnout nejlepší možné řešení pro zákazníka. Na míru připravujeme partnerům řešení a služby, které odrážejí více než šestnáctileté zkušenosti v telekomunikacích, rozvoje sítí a systémů. Široká nabídka velkoobchodních služeb zahrnuje kompletní portfolio od jednoduchých pronájmů mikrovlnných spojů po výstavbu rozsáhlých ethernetových sítí splňující nejnáročnější požadavky provozovatele.

Připojte své pobočky do datové sítě ha-vel. Splníme jakékoliv individuální požadavky vašich zákazníků.

Co získáte ?

stabilního a spolehlivého partnera

► individuální péči a podporu pro vaše projekty

► přístup k rozsáhlé celonárodní datové síti

Máte zájem o služby? Kontaktujte nás.


Velkoobchodní služby ha-vel nejsou veřejně dostupné a jsou poskytovány pouze vybraným velkoobchodním partnerům, na základě podepsané rámcové smlouvy o spolupráci a nelze je vnímat jako veřejně dostupné služby elektronických komunikací dle zákona o elektronických komunikací 127/2005 Sb.