Rádi bychom Vás informovali, že v této nelehké době stále bezvadně fungujeme a na úrovni námi poskytovaných služeb se nic nemění.

 

Služba podle Vaší potřeby

Při práci Vašich zaměstnanců z domova mohou být firemní servery přetížené. Pro komfortní přístup k internetu Vám můžeme zajistit okamžité navýšení rychlosti Vašeho připojení. Pro zabezpečení kvalitního připojení se smluvně garantovanými parametry zvládnou naši odborníci v krátkém čase zřídit primární, záložní nebo pomocnou linku. Poradí si také s navýšením kapacity e-mailových schránek či se zřízením cloudového úložiště pro sdílené firemní dokumenty.

Provoz na 100 %

Ujišťujeme Vás, že i přes všechna omezení a zákazy spojené s aktuální situací nákazy COVID-19 pro Vás dokážeme zajistit stále nadstandardně kvalitní služby a bezchybný servis. Naši odborníci napříč všemi odděleními jsou připraveni řešit Vaše požadavky. Školení technici dohledového centra hlídají naši síť a technologie a jsou Vám stále k dispozici 24/7 v případě jakéhokoliv problému, či technického dotazu na lince +420 552 305 321.

Zdraví na prvním místě

I přesto, že pracujeme z domova, jsme pořád online. Přítomnost některých zaměstnanců na firmě je stále nepostradatelná a z toho důvodu byla zvýšená hygienická opatření. V případě servisního zásahu byli vybaveni všichni naši technici respirátorem FFP3. Ochráněno bude tak nejen zdraví zaměstnanců, ale i Vaše.

V případě potřeby se prosím obraťte na svého obchodníka nebo na e-mailovou adresu obchod@ha-vel.cz.